Рік почався з хлопчиків

Народження дитини — найбільша радість у сім’ї, найбільше щастя. Їхня поява на світ —  маленьке диво, якого усі ми чекаємо з нетерпінням, а ще — з надією, що по життю їх супроводжуватиме щастя, удача, Божа ласка.

Щоправда, у перший день нового року лелека трішки забарився, натомість другого січневого дня близько 16-ї години приніс подвійну радість подружжю Бутовин — Ганні й Артему з села Римачі, подарувавши двох хлопчиків. Для жінки це вже другі пологи, у сім’ї також підростає маленька Данелія, якій 2 з половиною роки.

Вранці наступного дня, близько 8-ї години, хлопчиком поповнилася сім’я Олени і Сергія Мазурків з Шацька. Вдома на братика чекає восьмирічна Оксана.

Привітати новонароджених та їхніх батьків, побажати міцного здоров’я, наснаги, щастя й добробуту до лікарні з квітами і подарунками завітали представники влади: міський голова Роман Ющук та Юрій Фініковський, очільник Рівненської громади, де зареєстрована Ганна Бутовин.

За минулий рік у пологовому відділенні Любомльського ТМО прийняли 348 пологів, в тому числі дві двійні. На світ з’явилося 178 дівчаток та 171 хлопчик. З найбільшою вагою — 5600 г — народився хлопчик у жительки села Згорани.