За минулий рік держлісгоспи Волині сплатили податків на 90 млн грн більше ніж у 2021

Протягом 2022 року держлісгоспи Волині сплатили понад 652 млн грн податками. Це на 90 млн 157 тис. грн більше, ніж за 2021 рік,  повідомляють у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

З цих коштів до Державного бюджету надійшло 393,124 млн грн, до місцевих бюджетів – 147,577 млн грн, ЄСВ сплачено 111,383 млн грн.

«Для нас важливо впливати на якість життя у громадах, тож усі податки завжди сплачують вчасно і в повному обсязі.

Як і розуміти, що робимо все від нас залежне для підтримки Збройних сил України. Заради спільної Перемоги і повернення до нормального життя та повноцінної роботи.

Загалом цього року на потреби військових та об’єднань територіальної оборони волинські держлісгоспи спрямували лісопродукцію, пиломатеріали, дров’яну деревину, техніку. І так буде до нашої Перемоги», – йдеться в повідомленні.

У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства додають, що забезпечили потреби областей, які найбільше постраждали через війну. Це Миколаївська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька та Донецька області. Окремо допомогу надавали самі працівники підприємств, профспілка галузі.

Незважаючи на проблемну роботу ринку деревини, інші кризові моменти для економіки країни, пов’язані з війною, на Волині лісівники виконали всі покладені державою зобов’язання з лісовідновлення та охорони і захисту лісу.