Розпочалася приписка юнаків

Ковельський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП) розпочав приписку юнаків до призовних дільниць, яка триватиме до 31 березня цього року. Про це йдеться у відповідному наказі начальника центру від 23 грудня 2022 року № 476.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Щодо жителів нашого краю, то їм належить з’явитися для приписки до Першого відділу Ковельського (ТЦК СП) за адресою: м. Любомль, вулиця Незалежності, 45, у визначений для них час, маючи при собі документи, зазначені у повістці.

Юнаки, які не отримали повісток для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки 20 січня 2023 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Разом з тим у наказі зазначено, що згідно законодавства керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для цієї процедури, і забезпечити їх своєчасну явку до військкомату.