ООН ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ НА ВОЛИНІ

У головній адмінбудівлі області відбулася зустріч представників гуманітарного хабу ООН, благодійних організацій та структурних підрозділів ОДА щодо спільної допомоги внутрішнім переселенцям, які знайшли прихисток на Волині.

 

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Участь в нараді взяла начальниця департаменту соціального захисну населення облдержадміністрації Оксана Гобод. Вона розповіла про кількість вимушено евакуйованих осіб, які наразі проживають в області та їхні потреби.

«Зараз на Волині проживають майже 60-ти тисяч переселенців. З них, близько 70 % знайшли прихисток у селах, – зазначила посадовиця. – Також наші спецзаклади прийняли 174 людини з ментальними розладами та з інвалідністю. Окрім того, ми готуємося прийняти ще з Запорізької області».

Вона розповіла, що необхідно усім допомагати, проте особливої підтримки заслуговують старші люди.

«Якщо ми забуваємо про старість, то у нас немає майбутнього, – підкреслила Оксана Гобод. – Дякую кожному благодійному фонду за допомогу, яку ви надаєте. Працюємо далі, щоб наблизити нашу перемогу».

Варто зазначити, що під час зустрічі БФ «Рокада» отримав подяку голови Волинської облдержадміністрації за волонтерську діяльність.