Російські війська замінюють “вагнерівців”, щоб посилити наступ на Бахмут

Військовослужбовці армії рф, ймовірно, замінюють виснажені сили найманців з ПВК «Вагнер», щоби посилити наступ на Бахмут, переконані аналітики Інституту вивчення війни.

Про це пише Українська правда. 

«Сили ПВК “Вагнер” в районі Бахмута не досягли значних успіхів після захоплення Соледара. Підрозділи російської армії наразі беруть участь у боях за Бахмут з метою активізації російського наступу. Кадри бойових дій, опубліковані 20 січня, вказують на те, що російські повітряно-десантні війська діють навколо Бахмута, оскільки на них видно російську БМД-4М – нішеву механізовану техніку, яка використовується виключно десантниками», – йдеться у повідомленні.

В ISW зазначили, що Міністерство оборони рф дедалі частіше повідомляє, що російські повітряно-десантні війська діють у районі Бахмута з початку січня 2023 року, що вказує на те, що російські війська посилюють або замінюють «вагнерівців».

Після перекидання додаткових сил росіяни, ймовірно, не вичерпали свого наступального потенціалу в районі Бахмута, вважають американські аналітики.