У білоруських військових частинах офіцерський склад замінили росіянами

У війні Росії проти України Лукашенко повністю підтримує дії Росії. Однак попри це багато білорусів внутрішньо підтримують Україну.

Як пише 24 канал, про це розповів білоруський громадський діяч, лідер організації «Молодий Фронт», боєць Полку Кастуся Каліновського Денис Урбанович під час круглого столу «Білоруська Платформа: публічна розмова про майбутнє».

Ба більше, не бажають вступати у війну проти нашої держави й військові Білорусі.

Через це, за словами офіцера елітної військової частини, з яким спілкувався Денис Урбанович, у вересні 2022 року у 3–4 військових частинах ледь не піднявся бунт.

Тож керівництвом держави було прийняте рішення замінити тих, хто може перечити його наказам.

“Лукашенко те все підсумував і зрозумів, Росія так само зрозуміла, і швиденько замінили весь офіцерський склад”, – сказав білоруський громадський діяч.

Уже не перший місяць загроза наступу з Білорусі приковує до себе увагу, ба більше, перед ймовірним новим масштабним наступом Росії. Однак секретар РНБО України Олексій Данілов має сумніви, що російські війська спробують атакувати з території Білорусі, адже там немає для цього достатніх сил.

Однак росіяни й надалі можуть використовувати територію Білорусі для подальшого терору українців. Зокрема, запускаючи смертоносні ракети.

Також варто зауважити, що у Білорусі 6 лютого раптово оголосили перевірку бойової готовності у військовій академії. Однак, на думку військового експерта Олега Жданова, наразі українцям немає чого хвилюватися.

Як повідомляли, напррикінці січня російська армія перекинула нові підрозділи до Білорусі для підготовки. Інші військові, що вже пройшли навчання, повернулися до РФ, звідки будуть переведені на окуповані території України, де ведуться бої. Проте ситуація на кордоні з Білоруссюзалишається повністю контрольованою.