Віддав життя, щоб жили ми

Війна… Біда, яка сьогодні одна на всіх… Кожного дня ми втрачаємо кращих синів, які захищають нас від російського агресора. Це найтрагічніша сторінка новітньої історії нашої держави. Крається від жалю за полеглими у цьому кривавому молоху серце, душа болить за мужніх Воїнів, які віддають життя задля того, щоб ми могли жити. Трохи більше, як місяць тому у наш дім вкотре постукала сумна вість про загибель на фронті уродженця Любомльщини Юрія Михайловича Хвалька.

«…запам’ятався усім, як позитивна людина, скрізь мав багато друзів, завжди був веселий, доброзичливий, вмів пожартувати, ніхто не пам’ятає, що він на когось образився чи образив сам. Дуже любив риболовлю. За що не візьметься, все у нього виходило, допомагав усім, хто звертався.. Спершу, коли прийшла звістка про загибель Героя, багато хто не вірив, казали, мовляв, Юра не міг загинути, він би викрутився… На жаль, реалії невблаганні…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (22 червня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.