У художниці і слово кольорове

«Я загубилась у серпневій спеці: гаряче сонце, небо і земля…

Несу тобі в долонях, як на таці, мелодії нічного скрипаля…»

У художниці і слово кольорове. І цим чотиривіршем Валя Михальська поетизує свою творчість пензлем і фарбами, щоб увіковічнити красиві миті світу і життя в нім… Слово про самобутню майстриню пензля і пера, нашу знану за межами Волині та України землячку, народжену у селі Хворостів 59 років тому, Валентину Михальську. Вона за понад 30 років насичених кольоровою творчістю створила близько півтори тисячі мистецьких робіт, які надихали і вабили поціновувачів прекрасного на майже 50 виставках в рідному краї, в Україні та за кордоном.

Сьогодні ж, до Дня народження Валентини Михальської, яке було 15 серпня, хочемо познайомити з її літературною творчістю. А це філософські думки у численних інтерв’ю різних років та вірші. Ось як вона висловлює тривогу душі з приводу загарбницької війни у рідній державі: «Щоденно молюсь за долю нашої Україноньки, адже така вона прекрасна. І тому щодня з вірою і надією в серці повторюю свій Гімн України: Розцвітає в Україні і слава, і воля, хай нам, браття-українці, усміхнеться Доля. Душу й тіло піднесімо за нашу Свободу, запануймо, милі браття, козацького роду…». Живімо з такою думою, з такими бажаннями, бо дух — то велике діло»…

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (17 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.