Через «Ягодин» хотіли провезти незадекларовану валюту

Волинські митники на митному пості «Ягодин» викрили намір незаконного вивезення іноземної валюти.

6 травня слідуючи з України в Республіку Польща смугою «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «DAF». Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

Під час проходження митного контролю громадянину України надали митну декларацію переміщення валютних цінностей, в котрій він зазначив, що переміщує валюту в розмірі 2000 польських злотих та 2000 гривень.

Під час проведення повного митного огляду транспортного засобу виявили наявність незадекларованої валюти в розмірі 490 тисяч польських злотих.

Таким чином, громадянин України з порушенням проходження митного контролю, намагався перемістити через митний кордон України іноземну валюту. На порушника склали протокол про порушення митних правил на суму 3,16 мільйона гривень (еквівалент 490 тисяч польських злотих).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил відповідно статті 472 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацію незадекларованих валютних цінностей та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків.