Карантин креативу не завада

Звісно ж, пандемія коронавірусу і повсюдні карантинні заходи, які  унеможливлюють проведення різного роду масових зібрань — не найкращий період для творчої роботи. Втім, це ще як з якого боку подивитися, адже водночас з’являються можливості для застосування нових засобів — зокрема,  сучасних технологій. Відтак, якщо ви креативна людина, яка фонтанує новими ідеями, якийсь там карантин не стане на заваді у втіленні цих ідей.

Свіжий приклад — досвід комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту і туризму Головненської ОТГ», очолюваний Наталією Вашерук. Нагадаємо, нещодавно у Головненській громаді організували  та успішно провели онлайн-фотоконкурс до Дня вишиванки «Краща світлина у вишиванці».

Очевидно, успішний дебют надихнув на проведення ще одного онлайн-заходу — концерту до Дня селища Головне, який традиційно відзначається на перший день Трійці цьогоріч  випадав на минулу неділю, 7 червня.

«Власне кажучи, ця ідея виникла у зв’язку з тим, що карантинні обмеження на проведення масових заходів все ще залишаються в силі,  — розповідає пані Наталія. — Водночас хотілося зробити подарунок жителям селища з нагоди свята».

Вихід знайшли: вирішили зібрати відеозаписи виступів місцевих аматорів сцени: чоловічого народного аматорського ансамблю «Соколи», зразкового танцювального колективу «Хуторянка», юних солісток Ольги Богдан, Ангеліни Якимук, Анастасії Маїло, Ольги Оленюк, Христини Дударчук і Катерини Тишик, танцювального колективу черлідерів Drive Stars. Більшість художніх номерів відзняли безпосередньо у переддень свята, також  використали архівні записи. У підсумку вийшло доволі цікаве дійство — вервечка пісень, танців, віршів загальною тривалістю майже 35 хвилин. Словом, цілком достатньо для концерту.

Гурт “Соколи”

Ангеліна Якимук

Ольга Богдан

Переглянути відео можна на Фейсбук-сторінці комунального закладу «Центр КДСТ» Головненської ОТГ.

Ще одним гарним подарунком землякам з нагоди Дня селища стало вітання депутата Волинської обласної ради Вячеслава Богдана. Народний обранець записувати його на камеру не став, а передав особисто голові в адмінприміщенні селищної ради. У вітальній адресі звернення до всіх жителів громади, які своєю працею прославляли рідний край і продовжують нині трудитися задля його процвітання. Окрема увага воїнам, котрі боронили державну незалежність на Сході України. Всіх їх було відзначено почесними грамотами та подяками обласної ради.

«Це тільки маленька частинка того, чим ми можемо вам віддячити, — наголосив Вячеслав Петрович. — Ваш внесок набагато більший і цінніший, адже дає можливість проводити подібні святкування в сотнях, тисячах населених пунктах нашої країни. А головне — вселяє віру у завтрашній день, служить прикладом патріотизму та любові до Батьківщини для майбутніх поколінь».

Саме ці слова депутат адресував наймолодшим – діткам, котрі спостерігали за урочистостями на руках своїх татусів та матусь. І допоки вони розглядали нагороди, батьки мали змогу поспілкуватися із народним обранцем: одні дякували за допомогу, інші озвучували свої проблеми. Вирішити деякі із них Вячеслав Богдан зголосився одразу, з рештою пообіцяв ознайомитися детальніше та посприяти їх позитивному розгляду державними структурами.

Сергій БОЯРЧУК, Сергій МАРИНЬОХА.