Трапилося цими днями: інформує поліція

У період з 15 по 22 червня до Любомльського відділу поліції надійшло 99 звернень громадян. З них 54 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та по 8 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень 3 крадіжки, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом, 1 факт зберігання наркотиків, 1 факт нанесення тілесних ушкоджень та ін.

Упродовж тижня на дорогах району трапилась 5 дорожньо-транспортних пригод без потерпілих. За минулий тиждень працівниками відділу поліції виявлено 3 факти керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 84 ).

Протягом тижня працівники груп реагування патрульної поліції виявили 144 порушення Правил дорожнього руху (з початку року 3156).

Також поліцейські зафіксували 8 випадків перебування осіб у громадських місцях напідпитку у 6 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях та 10 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб. Також задокументовано 4 випадки вчинення насильства в сім’ї та 1 випадок дрібного хуліганства.