На «Ягодині затримали труб і ламп на 730 тисяч гривень

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «Volvo» під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товар «газорозрядні лампи» та «дренажні труби»  загальною вартістю 11,5 тис. доларів США. Про це повідомляється на сторінці Волинської митниці у Фейсбуці.

Під час повного митного огляду виявили документи, що свідчать про інших відправників товару. В результаті отриманих відповідей від компаній-експортерів встановлено розбіжності щодо вартості вантажу. Таким чином, керівник фірми отримувача, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо їх найменування та маркування, а також неправдиві відомості необхідної для визначення  його митної вартості.

Працівники Волинської митниці Держмитслужби склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 730 тисяч гривень вилучено до рішення суду.