У Рівненській громаді організували виставки до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня. Одну з найбільших катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ.

У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя заради порятунку інших, вшановуємо героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляють на сайті Рівненської громади.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь. Шана та вдячність героям ліквідаторам, які виявили самовідданість та мужність, ступили назустріч смерті, щоб зберегти життя мільйонів людей.

З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Рівненським сільським головою Юрієм Фініковським,  видано розпорядження про надання грошової допомоги трьом героям-ліквідаторам, які проживають на території Рівненської громади.

Закладами освіти та культури Рівненської громади проведено  інформаційно-просвітницькі заходи: години спілкування, конкурс малюнків «Чорнобиль – наш біль», виготовлено буклети «Героїчний подвиг ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», розгорнуто книжкові полички, фотовиставки, переглянуто та обговорено тематичні фільми.