Школярка Штунської ЗОШ стала призеркою обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики

Українська традиція святкування Різдва сягає давніх-давен і несе в собі надзвичайно багатий пласт культури нашого народу. Диво-красу, світло і благодать приховує в собі це свято: коляда з зіркою і різдвяний Вертеп,  запашна кутя і дідух на покуті, 12 страв і вся родина за Святою вечерею. Зберегти ці традиції зможемо лише передавши їх молодому поколінню. Про це йдеться на сайті Вишнівської громади.

Якраз з метою відродження народних традицій,  вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури і було проведено обласний обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» за номінацією «Дідух».

У ньому взяли участь 120 учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти Волин, які представили 105 творчих робіт.

Приємно відзначити, що «Символ Різдва» учениці Штунської ЗОШ Марії Ляшук, (керівник Катерина Оніщук) здобула заслужене ІІ місце.

«Вишнівська сільська рада вітає Марію та її наставницю Катерину Петрівну  з перемогою та бажає їм творчого натхнення і нових здобутків!», — йдеться у повідомленні.