Завершили реконструкцію приймального відділення

Ще влітку минулого року в межах реалізації Національного проекту «Велике будівництво» у Любомльському ТМО розпочали роботи з реконструкції приймального відділення. Нагадаємо, Любомльська лікарня потрапила у список семи опорних лікарень Волині, де проводили реконструкцію приймального відділення за типовим проектом, що відповідає Європейським стандартам, повідомляють у Любомльській РДА.

У передноворічні дні голова РДА Ігор Оксенчук та його заступник Олексанр Шум перебуваючи з робочою поїздкою в мед закладі, оглянули реконструйоване приймальне відділення та проінспектували готовність об’єкту до введення в експлуатацію.

Під час огляду в. о. генерального директора Територіального медичного об’єднання Наталія Ліщук розповіла, що в рамках проведених робіт виконали ремонт медичних кабінетів, приймального відділення, коридорів, санітарних кімнат, встановили нові металопластикові двері та сантехніку. Також на вході до медичного закладу для транспорту, який привозитиме хворих, збудували зручний заїзд.

Тож тут практично усі будівельні роботи вже завершені і найближчим часом запланували встановлення медичного обладнання, в тому числі і комп’ютерного томографа, який вже придбали за державні кошти і буде встановлений у лютому.