На Любомльщині першим новорічний лелека приніс хлопчика

Дітки — це завжди радість, завжди щастя. Їхня поява на світ —  маленьке диво, якого усі ми чекаємо з нетерпінням, а ще — з надією, що по життю їх супроводжуватиме щастя, удача, Божа ласка.

У подружжя Віти та Івана Ковальчуків із села Крушинець з початком цього року з’явився чудовий привід для втіхи: якраз першого січня близько 17.30  год. у їхню сім’ю постукав новорічний лелека, який приніс хлопчика. Це перша їхня дитинка, і, до слова, перше немовля яке в цьому році народилося на теренах Любомльщини.

«Ми вже й ім’я обрали для синочка, вирішили, що назвемо Артемом, — розповідає молода мама. — Звісно ж, тішимося, що наша сім’я поповнилася, і надіємося, що з Божою поміччю виростимо, виховаємо наше сонечко і виведемо в люди».

Загалом, як повідомили у Любомльському ТМО, протягом попереднього 2020 року у стінах цього медичного закладу народилося 465 немовляток, в тому числі дві двійні. Цікаво, що дівчаток і хлопчиків майже порівну: 232 проти 233. У 161 випадку народжували жінки з-за меж району. В цілому ж, як повідомили у відділі ДРАЦС по Любомльському і Шацькому районах , за минулий рік на теренах Любомльщини було зареєстровано 377 немовлят.

Микола СЕРГІЄНКО.