Розпочалася приписка юнаків

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2004 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Любомльщини, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

«Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Любомль, вулиця Незалежності, 45, у визначений для них час, маючи при собі документи, зазначені у повістці. Громадяни, які не отримували повістки, повинні прибути до 29 січня 2021 р., маючи при собі документи, які засвідчують особу», — йдеться у відповідному наказі Любомльського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Разом з тим у наказі зазначено, що згідно законодавства керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для цієї процедури, і забезпечити їх своєчасну явку до центру комплектування.