Олег Зламанюк став депутатом Ковельської районної ради

19 січня Ковельська районна територіальна виборча комісія прийняла постанову про заміщення депутата Ковельської районної ради VIII скликання. Про це повідомляє Ковель media.

Нагадаємо, 18 грудня минулого року на пленарному засіданні другої сесії Ковельської районної ради виступив із заявою голова депутатської комісії з питань фінансів та бюджету Ігор Торба, мешканець міста Любомля, який входить до фракції провладної на Волині політичної партії «За майбутнє». Він заявив про припинення своїх депутатських повноваження, так як нещодавно обраний керуючим справами виконавчого комітету Любомльської міської ради і, таким чином, став членом виконкому.

Депутати переважною більшістю голосів задовольнили його заяву.

Ковельська районна територіальна виборча комісія на своєму засіданні 19 січня постановила визнати Ігоря Торбу таким, який відмовився від депутатського мандата у Ковельській районній раді, та визнала обраним депутатом Ковельської районної ради у територіальному виборчому окрузі №6 наступного за черговістю кандидата в депутати від Волинської обласної організації партії «За майбутнє» Олега Зламанюка (на фото).

Постанову підписали голова ТВК Марія Філончук та секретар комісії Оксана Липень.

Зламанюк Олег Михайлович народився 23 вересня 1985 року. Як свого часу повідомляло видання «Кордон», він має дві вищі освіти: закінчив у 2007 році Волинський державний університет імені Лесі Українки, здобувши фах юриста, у 2009 р. – фах економіста у Тернопільському національному економічному університеті. Трудову діяльність розпочав у 2006 році, працюючи юрисконсультом у Любомльській центральній районній лікарні. 2007-2008 роки – строкова служба в армії. У 2008 році працював юрисконсультом у Любомльському держлісгоспі, з 2009 року – в органах юстиції. Зокрема, з 2016 року очолював Ковельський міськрайонний відділ державної виконавчої служби. Зараз працює заступником Любомльського міського голови з гуманітарних питань. Безпартійний. Проживає у місті Любомль.