Шукають кандидатів на посаду начальника фінвідділу Головненської громади

Головненська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу. Оголошення про конкурс опубліковане у газеті «Наше життя» за 20 січня.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, освіта вища (фінансово-економічна) відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років ; вільне володіння державною мовою; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах.

Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс. До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік шляхом заповнення електронної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, копія першої, другої сторінок паспорта громадянина України, копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних), згода на обробку персональних даних.

Кандидати на заміщення вакантної посади будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на посаді.

Документи приймаються за адресою: смт Головне, вул. Л. Українки, 2, кабінет секретаря селищної ради. Довідки за телефоном: 31-3-95.