Судили водія, який у Скибах відмовився дути в драгер

Суддя Любомльського районного суду Волинської області Шеремета С.А., розглянувши направлений Любомльським ВП ГУНП у Волинській області протокол серії ДПР18 №228464 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП студента 3 курсу ТФК Луцького НТУ.

Про це йдеться в постанові від 15 січня.

Парубок 27 грудня о 22:50, керуючи автомобілем «Вольво» по вулиці Центральній в селі Скиби Любомльського району Волинської області в порушення п.2.5 Правил дорожнього руху відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп`яніння, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю доводиться його особистими визнавальними поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями порушника, поясненнями свідків, відеозаписом події.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком 1 (один) рік.