Працівникам Любомльської РДА, які потрапили під скорочення, вже шукають нову роботу

Фахівці Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості приділяють значну увагу питанню вивільнення працівників Любомльської райдержадміністрації, попередженню безробіття осіб, які втратять робочі місця, й готові максимально допомагати вивільнюваним службовцям.

Про це повідомляють на сторінці центру зайнятості у фейсбуці.

В ході реалізації комплексу заходів, спрямованих на пом’якшення процесу вивільнення працівників Любомльської РДА та розробки стратегії їх подальшого інтегрування на ринок праці 27 січня у приміщенні адміністрації відбулася робоча зустріч з працівниками, які попереджені про майбутнє вивільнення.

Метою такого заходу є зняття соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення.

Директор центру зайнятості Юрій Ліпич звернув увагу на те, що завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному працівнику, який підпаде під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Учасники заходу поінформовані про перелік послуг, що надає служба зайнятості, про порядок реєстрації безробітних в державній службі зайнятості, перелік необхідних документів для реєстрації як безробітного, умови призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття та можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг Надія Акіф’єва розповіла присутнім про стан ринку праці регіону, повідомила про наявні актуальні вакансії, розповіла про різні джерела, де можна отримати інформацію про роботу та ознайомила присутніх із заходами, спрямованими на подальше працевлаштування вивільнюваних осіб.

Проінформувала також про сучасний сервіс служби зайнятості для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА», яка доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу. Присутні активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування підприємницької діяльності, а також висловили вдячність за пропоновану допомогу та надану інформацію, що допоможе їм у пошуку нової відповідної роботи.