Чергове засідання виконавчого комітету Головненської селищної ради

Під головуванням селищного голови Миколи Демедюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Головненської селищної ради.

Засідання відбулося за участю секретарці ради Валентини Боярчук, членів виконкому: Родіона Сеня (підприємець з с. Згорани), Миколи Демедюка (директора Згоранського ЗЗСО І-ІІІст.) та старости Олександра Лукашука. Про це повідомляють на сайті Головненської громади.

Члени виконкому затвердили проєктно-кошторисні документації на реконструкцію вуличного освітлення від ТП-67 по вулиці Лесі Українки, Молодіжна в с.Крушинець, ТП – 250 по вулиці Лесі Українки, Шевченка в с. Крушинець, від ТП – 249 по вулиці Дружби, П.Остапчука в с.Гуменці, від ТП – 152 по вулиці Брестській, Центральна в с. Черемошна Воля, від ТП – 153 по вулиці Шкільна, Нова, Центральна в с. Черемошна Воля, від ТП – 155 по вул. Молодіжна, Лісова, Степова в с.Мшанець.

На виконання даних робіт у 2021 році ще планується залучити близько 1,7 мільйона гривень.

Також на засіданні затвердили перелік видів громадських робіт, які будуть організовуватись та проводитись у 2021 році за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету (нагадаємо, що в бюджеті ради на 2021 рік на ці роботи передбачено 30 тисяч гривень).

Затвердили перелік об’єктів та видів робіт, що можуть виконуватись засудженими особами та особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Головненської селищної ради.

Обговорили питання запровадження роздільного збору сміття на території населених пунктів ради.

Також вирішили провести акцію «Чисте довкілля» з залученням активних жителів громади до виявлення та чищення лісосмуг від побутового сміття.