В Любомльській ОТГ з сімей вилучили двох дітей

Протягом січня 2021 року працівниками відділу у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Любомльської міської ради були здійснені планові візити у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. В ході проведення профілактичних заходів виявлено два факти неналежного виконання батьківських обов’язків, – інформують на Фейсбук сторінці Любомльської ОТГ.
У першому випадку в будинку було холодно та не прибрано. Малолітня дитина була налякана та голодна, а матір із співмешканцем розпивали алкогольні напої.
У другому ж випадку батьки малолітньої дитини також безвідповідально ставилися до виконання своїх обов’язків щодо належного виховання дочки. В задимлених кімнатах відчувався різкий запах дизпалива, яким батько розтоплював плиту. Батьки разом із сторонньою особою вживали алкогольні напої.
В зв’язку з цим, членами комісії було прийнято рішення про тимчасове влаштування обох дівчаток до закладу соціального захисту дітей.
Крім того, працівниками відділу у справах дітей, сім’ї та молоді були подані клопотання до правоохоронних органів про притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.