Поїзд “Ковель-Ягодин” курсуватиме за умови…

5 лютого голова Ковельської районної ради В`ячеслав Шворак спільно із заступником РДА Романом Кульцманом провели зустріч з представниками «Укрзалізниці», та керівниками ОТГ, де здійснюються пасажирські перевезення.

Від «Укрзалізниці»  участь у нараді взяли:  начальник пасажирського сектору виробничого структурного підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень” Павло Александрук , начальник станції Ковель Руслан Александрук та депутати Ковельської районної ради Володимир Андросюк і  Андрій Броїло.

Основне питання – це відновлення курсування приміського  потяга  «Ковель-Ягодин». Нагадуємо, що залізничне сполучення було призупинено у березні минулого року у зв`язку з введенням карантинних заходів, – інформують у Ковельській районній раді.

Представники «Укрзалізниці»  наголосили, що першочергове відновлення приміських поїздів відбувається на дільницях де територіальними громадами позитивно  вирішується  питання відшкодування збитків за пільгові перевезення громадян. Рівненська дирекція залізничних перевезень готова йти на зустріч місцевим громадам , щоб спільними зусилями вирішувати  важливі  для громади питання щодо здійснення відшкодувань за пільгові перевезення.

В результаті обговорення дійшли  згоди  про те, що кожна громада де здійснюються пасажирські перевезення, на сесії прийме  рішення і затвердить програму, щоб закласти кошти  на відшкодування  пільгових перевезень населення.