Творче подружжя з Любомля — лауреати поетичного конкурсу

Сім’я  письменників з Любомля Наталя та Іван Котовичі стали переможцями X Всеукраїнського фестиваль-конкурсу для осіб з інвалідністю «Поетичний рушник» — 2020.

Наталія Котович зайняла перше місце у номінації «Інтимна лірика», а  Іван Котович — у номінації «Мій рідний край».

Про це повідомляє сайт Обухівської міської ради, що на Київщині. Завдання фестивалю – заохочення осіб з інвалідністю до занять творчими мистецтвами, соціальна адаптація таких людей у суспільстві, виявлення серед них нових талантів, популяризація літератури, обмін досвідом, спілкування з відомими літераторами, направлене на удосконалення творчої майстерності таких особливих митців.

ДОВІДКОВО. Засновниками фестивалю є Обухівська міська рада, управління культури КОДА та член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України Геннадій Горовий.

Щороку, починаючи збирати неперевершені твори учасників фестивалю, його співзасновник, член журі, поет Геннадій Горовий промовляє кожного разу такі рідні вже слова, що стали девізом фестивалю: «Рушник волію виткати зі слів, щоб милувались ним віками люди»…

Цікавий, насичений яскравими неординарними особистостями, цей Фестиваль живе і процвітає. Цього року вже десятий, ювілейний, у новому статусі — Всеукраїнський.

За час свого існування він згуртував чимало споріднених творчих душ з різних міст, сіл, селищ України. Дав можливість заявити про себе тим, у кому іноді не підозрювали митця навіть найближчі люди. Лауреати мали змогу брати участь у майстер-класах, друкуватися в колективних збірниках, виступати зі своїми творами на радіо.