Скільки коштів ще лишилося

Понад 193 мільйонів гривень невикористаних залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках місцевих бюджетів Волинської області за даними Міністерства фінансів України. Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Зокрема, у бюджетах 51 територіальних громад області лишається 112,6 мільйонів гривень та на рахунках районних бюджетів області сформувалося 25,3 мільйонів гривень залишків, які відповідно до закону №1009 повинні спрямувати до територіальних громад, на територіях яких розташовані відповідні заклади, що фінансуються коштом цієї субвенції.

Нагадаємо, що відповідно до Бюджетного кодексу України залишки коштів освітньої субвенції можуть бути використані впродовж 2021 року з урахуванням цільового призначення субвенції, тобто на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників, а також на оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

Щодо Любомльщини, то лишилося 585 тисяч гривень субвенції у зведеному районному бюджеті, 499 тис. — у бюджеті Головненської громади, 2,85 млн. грн. — Вишнівської, 3,25 млн грн. — Рівненської, 5,35 млн. грн. — Любомльської.