Відбудуться земельні аукціони

У цьому місяці головне обласне управління Держгеокадастру запланувало провести 15 аукціонів, на яких пропонуватимуть права оренди на земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє прес-служба управління.

На торги виставили 54 таких лоти у десяти районах в тому числі і в Любомльському. Їх загальна площа 639,31 гектара, загальна стартова вартість – 456,5 тисяч гривень. Окремі лоти виносять на торги повторно.

Уся інформація про час, місце, організатора, виконавця аукціону, також про земельні ділянки – відкрита і розміщена у рубриці «Земельні аукціони» на веб-порталі Держгеокадастру.

В цілому на Волині до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права оренди на торгах внесли 689 наділів загальною площею 11699,6 гектара. Найбільше – у Турійському (2827,7 гектара), Ківерцівському (1678,6 гектара) та Любомльському (990,4 гектара) районах.

Нагадаємо, що стартова ціна лоту на земельних аукціонах визначається відповідно до нормативної грошової оцінки ділянки (НГО). На Волині цей показник не менший 8% від НГО.