Везли масок і косметики на півмільйона гривень

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  заїхав вантажний автомобіль «Volvo» під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товари в якості гуманітарної допомоги. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці у Фейсбуці.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадекларовані 4 тисяч медичних масок торгової марки Kangning Protective та понад 3 тисячі одиниць косметологічних засобів торгової марки Balea, загальною вартістю  503,8 тис. гривень.

Таким чином, особа відповідальна за відправку товарів Гуманітарної допомоги від німецької компанії, через водія, громадянина України, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів та їх кількості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100%  вартості предмету правопорушення. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол.