Польща змінює умови в’їзду до країни

Влада Польщі планує з наступного тижня ввести вимогу про надання негативного результату тесту на коронавірус при в’їзді в країну на всіх кордонах.

Про це в понеділок, 22 лютого, заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Недзельський в ефірі телеканалу TVN24, пишуть Волинські новини.

«Ми думаємо, щоб зробити це цього тижня. Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони», – сказав він.

«Прикордонна охорона каже, що їй потрібно бодай 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах. Тому, я думаю, що до кінця тижня це відбудеться», – зазначив міністр, наголосивши, що тест перевірятимуть як на західному, так і на південному кордонах республіки.

За його словами, в разі відсутності тесту громадянин, який в’їжджає в республіку, відправиться на 10-денну ізоляцію.

Разом з тим, від карантину будуть звільнятися ті, хто вже пройшов вакцинацію від коронавірусу, і низка професійних категорій: дипломати, рибалки, моряки, водії вантажного транспорту, медики, а також учні та учасники спортивних заходів.