Квіти – голові, гроші – громаді (з сесії Рівненської ОТГ)

На вчорашній черговій сесії Рівненської сільської ради депутати, які, до речі, зібралися в повному складі, погодилися спочатку вислухати запрошених представників різних установ, зокрема Волинського рибоохоронного патруля, Служби автомобільних доріг у Волинській обл., ПП ВЕСТ-ВЕКТОР та інших.

Заслухавши інформацію гостей, також перед розглядом питань порядку денного слово взяли місцеві обранці, котрі привітали голову громади Юрія Фініковського з одруженням.

Отож, з гарним настроєм присутні взялися за роботу, якої на пленарному засіданні вистачало. Перед тим як перейти до розгляду фінансових питань, присутні внесли зміни до низки місцевих програм, затвердили положення про про матеріальне стимулювання працівників сільради та погодили передачу комунального майна між структурами об’єднаної територіальної громади.

Після того, як був затверджений звіт про виконання бюджету громади за минулий рік, депутатам запропонували вносити пропозиції щодо розподілу вільних лишків у сумі близько 3,5 млн грн. (детальніше про те куди були спрямовані кошти читайте у черговому номері друкованого видання).

Не обійшлося без бурхливих емоцій. Їх викликав у депутатського складу звіт директора Центру культури, дозвілля, сторту і туризму Павла Москалюка. На чисельні звинувачення в свою сторону він почав реагувати надто емоційно, вступаючи у дискусію чи не з кожним депутатом. Коли всі зрозуміли, що діалогу не вийде, запропонували Павлу Леонідовичу «бути мужиком і написати добровільно заяву на звільнення». На що почули: «Не ви мене наймали, тому і не вам звільняти…». (Детальніше про «сесійну перепалку» у друкованому виданні).

Завершилося пленарне засідання «земельними» питаннями, яких зазвичай збирається чимало. Всі вони стосувалися надання дозволів на розроблення документацій, складання проектів землеустрою, розроблення детальних планів територій, їх затвердження, тощо.