Волинь у помаранчевій зоні. В облдержадміністрації закликають дотримуватися усіх карантинних вимог

Шановні волиняни!

Волинська область згідно оновленого МОЗ карантинного розподілу відноситься до регіонів із помаранчевим рівнем епіднебезпеки. Нагадаю, «помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів, – звертається до жителів області голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про складну епідемічну ситуацію свідчить кількість нових хворих щодня. Для прикладу, викликає занепокоєння ситуація у Луцькій міській територіальній громаді, де тижневий приріст нових випадків становить 80 % в порівнянні з попереднім тижнем. А за останній тиждень, на жаль, в громаді зареєстровано 23 летальних випадки проти 3 за попередній. Це говорить про можливе встановлення додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів на території зазначеної громади.

Окрім цього, зростає рівень госпіталізації хворих, що свідчить про зростання важких форм перебігу захворювання. Більше того, хвороба стає агресивнішою і призводить до значних ускладнень.

Закликаю усіх волинян бути відповідальними та дотримуватися елементарних протиепідемічних заходів. Бо саме нехтування ними – основна причина зростання захворюваності. Лише усвідомивши важливість карантинних обмежень, особистим прикладом та спільними зусиллями ми зможемо подолати хворобу та її наслідки.

Дотримуйтесь соціальної дистанції, маскового режиму у громадських місцях та користуйтесь антисептиками. Ми повинні розуміти, що ці прості речі захистять не лише нас, а й полегшить роботу нашим медикам та епідеміологам, на плечі яких сьогодні лягає найбільше навантаження.