У Вишневі провели весняну толоку

9 квітня працівники сільської ради та школи, небайдужі учні долучилися до хорошої справи – весняної толоки, – пишуть на сайті Вишнівської ОТГ.

Були облагороджені та прибрані території в’їздів в село, кладовища, узбіччя дороги, парку, обеліска, школи, адмінбудівлі та інше. Було приємно спостерігати, як діти відповідально та наполегливо збирали розкидане сміття, облагороджували обеліск; як небайдужі працівники розчищали дикі насадження на території кладовища та виносили гори непотребу із ровів. Дуже прикро, що за осінньо-зимовий період наші узбіччя доріг, зони відпочинку перетворюються на сміттєзвалища. Прикро, що серед нас є люди, які вважають, що чисто має бути тільки в межах їхнього будинку, а решта – то чужий клопіт. Однак, спільними силами усіх небайдужих та свідомих громадян вже за кілька годин село вдячно усміхалося прибраними вулицями.

Вишнівська сільська рада щиро дякує усім, хто допомагав зробити наше село чистішим та затишнішим. Закликаємо всіх небайдужих та відповідальних жителів громади приєднуватись до таких справ. Давайте разом зробимо нашу громаду найкращою!