На заслужений відпочинок пішов директор Любомльської друкарні

Прожиті літа — це скарб, а літа, проведені у праці — досвід. Цього тижня на заслужений відпочинок пішов директор Любомльської друкарні Володимир Солом’янюк — людина на теренах району досить відома, адже, окрім поліграфії, свого часу встиг попрацювати й в лісогосподарській і будівельній галузях, а також в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.

З цієї нагоди у міськраді відбулося невеличке зібрання, за участю керівництва громади, на якому міський голова Роман Ющук висловив вдячність Володимиру Євтихійовичу за багаторічну працю та вручив відзнаку і подарунок.

ДОВІДКОВО. Володимир Солом’янюк народився 9 липня 1957 року у селі Машів. По закінченні школи у Ковельському ПТУ опановував фах електрика. Трудову діяльність розпочав на Ковельському заводі сільгоспмашин. Далі була служба в армії, а потім — робота у Любомльському держлісгоспі, а паралельно з нею заочне навчання: спершу у Володимир-Волинському технікумі гідромеліорації і механізації сільського господарства, потім — у Ленінградській академії лісотехнічного господарства. У 1991 році, після тринадцяти літ роботи у лісовій галузі перейшов працювати у щойно створений кооператив «Будівельник».

У 1990 році був обраний депутатом міської ради, у 1994-му — районної ради. Тоді ж почав працювати заступником голови райдержадміністрації, а з 1998 по 2010 роки — заступником голови райради. Відтак, загальний депутатський стаж — 20 років.

На посаді директора друкарні працював з 4 серпня 2011 року. За цей час суттєво поліпшилася матеріально-технічна база підприємства, було проведено ремонт приміщення, з’явилися нові види поліграфічної продукції, в тому числі у кольорі. Люди вчасно отримували зарплату, яка завжди підвищувалася. За плечима у Володимира Солом’янюка — 47 років трудового стажу.