На скільки зросла кількість підприємців?

Упродовж січня-вересня 2021 року на Волині 4796 фізичних осіб офіційно отримали статус підприємця.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, в області за останніми даними 38866 підприємців-фізичних осіб. З врахуванням динаміки припинення та зняття з обліку наразі підприємців на 1721 більше, ніж на початку року.

«Формування конкурентного середовища в економіці залежить від умов, які створені для діяльності малого бізнесу. Тому позитивна динаміка започаткування власної справи в умовах світової пандемії свідчить про досить прийнятні умови  для втілення нових бізнес-ініціатив та позитивні очікування щодо дохідності своїх проєктів з боку новостворених підприємців», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що Державна податкова служба України системно працює над удосконаленням електронних сервісів, що спрощують виконання податкових зобов’язань бізнесом та пропонує  платникам податків безконтактну взаємодію в електронному форматі.

Щодо представників бізнесу, які придбали активи за доходи, з яких не сплатили податків, то саме зараз держава запропонували законний механізм їх легалізації, — нагадують у податковій службі краю.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.