Завершився чемпіонат Любомльщини з міні-футболу. Хто став чемпіоном? (Фото)

Перед завершальним  етапом чемпіонату Любомльщини з міні-футболу на звання чемпіона претендували дві команди – Шацька та Куснищ. Саме вони зійшлися у вирішальному матчі останнього туру.

Гру впевненіше розпочали шачани, а одна із їх атак ледь не завершилася взяттям воріт суперника. Не менш небезпечними були контратаки куснищанців, які змарнувавши принаймні два гольові моменти все ж змогли вийти вперед у рахунку.

В подальшому тактичний малюнок гри не змінився: шачани атакували, куснищанці оборонялися і гостро контратакували. В такому руслі останнім вдалося ще двічі забити у ворота шацької команди.

В підсумку куснищанці зуміли втримати перемогу, пропустивши під фінальний свисток.

3:1 –  команда з Куснища вириває перемогу і добавляє у свою цьогорічну  скарбничку вже третій титул (раніше здобули кубок Любомльщини та золото у районному чемпіонаті).

Другою в нинішньому турнірі фінішувала команда «Агродвір», бронзовими призерами стали шачани.

Приємно, що організатори крім традиційних нагород кращому гравцю (Корчук Сергій, «Агродвір» (Любомль-Луків) та бомбардиру (Голядинець Дмитро, Шацьк) вручили відзнаки наступним спортсменам: найстарший автор голу (Ягодинець Петро, «Автомобіліст» (Олеськ); наймолодший автор голу (Тимощук Михайло «ЛБ Інтер» (Любомль-Борове); найкращий молодий воротар (Клекоцюк Ігор, Поліція); автор найкращого голу (Боярчук Олександр, СК «Головне»);