В Любомльському ліцеї №3 створюють нову експозицію присвячену випускникам, котрі захищали країну в російсько-українській війні

У Любомльській загальноосвітній школі № 3 експозиція присвячена випускникам, котрі захищали нашу державу на Сході України з’явилася однією з найперших в районі. Фактично зі стін навчального закладу виросли перші волонтерські організації, які надавали посильну допомогу українській армії та добровольчим батальйонам.

На жаль, воєнні дії тривають і понині, а захисників, котрі першими стали на захист України, сьогодні називають ветеранами. Їм на зміну приходить вже нове покоління героїв. Чимало серед них і випускників навчального закладу, а шкільний музей продовжує поповнюватися все новими експонатами.

Цими днями в Любомльському ліцеї №3 приступили до обладнання нової експозиції, присвяченої учасникам бойових дій на Сході, які свого часу закінчували навчальний заклад.

«Прошу відгукнутися усіх колишніх випускників Любомльської школи № 3, які брали активну участь в АТО/ООС, — звертається керівник шкільного музею Ігор Красицький. — Контактний телефон: 097-5099739».