Для чого малюють мітки. Роз’яснення

Сучасна бойова техніка і авіація не наводяться через світлові знаки на стовпах та дорогах. Це відбувається за допомогою інших технічних засобів, а пропаганда агресора спрямована на те, щоб породити в українців «шпигуноманію».

Про це під час брифінгу 27 лютого повідомив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович.

«Не треба звертати увагу на ворожу пропаганду. Наші військові просять звернути увагу на наступне: сучасна бойова техніка і авіація не наводяться через світлові знаки на стовпах та дорогах. Вони наводяться за допомогою інших технічних засобів і ця практика спрямована на те, щоб породити в нас шпигуноманію. Українські спецслужби і військові просять населення припинити полювання на відьом, не намагатися затримувати підозрілих осіб силоміць, а повідомляти поліцію, службу безпеки або військових про місцезнаходження осіб, яких ви підозрюєте і вони будуть діяти згідно із протоколом», – наголосив радник керівника Офісу Президента.

Окрім цього, він зазначив, що загони Сил територіальної оборони Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей вирушили допомагати Києву в протистоянні ворожим військам Російської Федерації.

«Хочемо віддати належне теробороні Івано-Франківської, Тернопільської і Львівської областей, яка ініціативно висунулася на допомогу Києву, а також нашим медикам, які під обстрілами мужньо виконують свою роботу», – зазначив Арестович.