Всі установи Рівненської громади задіяні у волонтерському русі

З перших днів війни працівники усіх установ Рівненської сільської ради та жителі нашої громади приймають активну участь у волонтерській роботі, що стосується допомоги збройним силам України та внутрішньо переміщеним сім’ям, – розповідають на Фейсбук сторінці громади.
✅Зокрема за весь цей час було сплетено більше 700 м² маскувальних сіток, на кухнях навчальних закладів та господинь нашої громади було виготовлено стільки домашньої випічки, що і порахувати важко.
✅Також не одноразово організовувались збори продуктів для наших воїнів і кожного разу вдавалося назбирати великі об’єми різноманітних продуктів харчування.
✅У співпраці з волонтерами Любомльщини було зорганізовано приготування та доставку готових страв та домашньої випічки до потягів із біженцями котрі прямували із місць активних бойових дій за кордон.
🙏Рівненська сільська рада висловлює щирі слова вдячності колективам усіх установ Рівненської сільської ради та жителям громади за Вашу активну громадську позицію та добрі справи котрі кожного дня наближають нашу перемогу. Дякуємо Вам усім. Все буде Україна!