На Любомльщині відбудеться благодійний «Кубок єдності» з міні-футболу

Спортивні активісти села Згорани спільно з Головненською громадою вирішили провести благодійний турнір з міні-футболу 5х5 під назвою «Кубок єдності», де усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ у Волинській області.

За умовами турніру, кожна команда повинна зробити благодійний внесок від 2 тисяч гривень. Також організатори звертаються до підприємців організацій та небайдужих громадян, які бажають долучитися до збору коштів на підтримку наших бійців, стати партнерами турніру.

До участі у турнірі зголосилися 12 команд. На першому етапі вони будуть розділені на  дві групи і позмагаються за коловою системою. По дві кращі команди з кожної групи вийдуть до півфіналу.  У групі «А» гратимуть: згоранські «Нива» і «Нива U-18», Борове, Вишнів, Шацьк, Турійськ; у групі «Б»: СК «Головно», «Автомобіліст» (Олеськ), Куснища, «Байрактар» (Згорани), ТМО «Любомль», Забужжя.

Груповий етап розпочнеться завтра, 16 квітня, об 11.00 год. і проходитиме на штучних футбольних майданчиках села Згорани та селища Головне.

Півфінали, матч за третє місце і фінал відбудуться у неділю, 17 квітня у Згоранах. Початок о 12.00 год.