Успіх у Львові

Ще наприкінці березня  у Львові на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини були підведені підсумки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу з оригамі, паперопластики та моделювання з паперу «Стильний папір. Літо з ароматом кави».   Мета заходу — виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби, популяризації паперопластики та моделювання з паперу як цікавого напряму у дитячій творчості, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, пошуку та підтримки обдарованих дітей.

У ньому взяли участь вихованці закладів позашкільної, загальної середньої освіти та інших закладів освіти України. Цьогоріч надійшло 162 творчі роботи з 14 областей України. До складу журі були залучені провідні фахівці в галузі освіти, а очолила його Світлана Зінченко — мистецтвознавець, старший науковий співробітник Національного музею ім. А. Шептицького, кандидат історичних наук, доцент.

Фестиваль-конкурс відбувся у дистанційному форматі та у двох номінаціях «Сценічний костюм» і «Карнавальний костюм».  До участі допускалися колективні та індивідуальні роботи, у трьох вікових категоріях.

Діти для розкриття теми фестивалю відобразили у своїх творчих роботах свої враження від літнього дня у Львові, чудову природу, історичну архітектуру, каву та смаколики тощо. Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми були різноманітні, яскраві та різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Творчі роботи просто неймовірні, вишукані, складні та барвисті. Журі відзначили дуже високий рівень представлених на конкурс робіт та доволі високу активність участі конкурсантів.

Приємно, що дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у середній віковій категорії було нагороджено вихованку Любомльського міського Будинку дитячої творчості Анну Лізанець за карнавальний костюм «Кава з ароматом ванілі» (керівник — Ірина Савич). Вітаємо та бажаємо нових успіхів!