Однокласники, одногрупники, колеги і друзі-нерозлийвода

Зазвичай, коли мова заходить про середній медичний персонал того чи іншого лікувального закладу, найперше уява малює медсестер — людей, які, за великим рахунком, поряд з пацієнтом проводять більше часу, аніж лікар. Адже, як відомо, виконання усіх необхідних процедур та маніпуляцій — усе це лягає на плечі медсестер. Або ж медбратів — так-так, нині чи не у кожному лікарняному відділенні можна стати свідком, як аналогічну роботу виконують саме чоловіки.

Про героїв цієї публікації — анестезистів реанімаційного відділення Любомльської лікарні Павла Верещука (на фото — праворуч) та Артура Смутного з певністю можна сказати: «Медбрати — нерозлийвода». Однокласники, одногрупники, колеги і, звісно ж, друзі  — це про них. Без малого два роки тому хлопці поповнили лави медичних працівників нашого краю і досить добре себе зарекомендували.

Подробиці читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста або ж на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), або ж передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.