У «трудовій» — один-єдиний запис

Погодьтеся, шановні читачі, далеко не кожному з нас доводиться все життя пропрацювати на одному місці. Можна сказати, це свого роду маленьке щастя. Принаймні, так вважає завідуюча Бірківською бібліотекою Надія Баришполець.

Молодою 19-річною випускницею Луцького культосвітнього училища потрапила Надія Павлівна у Бірки, які стали її домівкою на все життя.

…«Як зараз, пам’ятаю свій перший робочий день. Було це 26 липня 1979 року, саме жнива у розпалі, — пригадує Надія Баришполець. — Методистка районної бібліотеки Євгенія Корніївна Доротюк провела мене до перехрестя, знаного у Любомлі, як «рогатка», показала дорогу на Бірки та й усе. Пішки прийшла до села, дорогою зустріла якогось чоловіка запитала, де бібліотека, вирушила туди, там познайомилася з першими читачами»…

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (29 вересня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.