Бог нагородив літами

Витривалість, оптимізм, життєвий вогник, доброзичливість, які не згасають з літами, — ось характерні особливості людей нашого краю, які народилися у передвоєнний час. Спілкуючись, переконуєшся, що ці люди свого часу загартувалися багатьма життєвими випробуваннями і труднощами, через які довелося пройти: роки дитинства припали на лихоліття Другої світової війни, юність — на післявоєнну відбудову, а трудовий шлях пов’язаний із селянською працею. До числа таких людей належить й наша співрозмовниця Ганна Федорівна Клекоцюк з села Бірки, яка минулої п’ятниці приймала зустріла 90-річний ювілей.

Зі щирими вітаннями та гарними побажаннями до її оселі завітав сільський староста Володимир Лонюк, а учасники місцевого самодіяльного народного вокального гурту «Джерело» подарували гарний настрій та віночок українських пісень.

Все життя ювілярки нерозривно пов’язане із селом Бірки, де 30 вересня 1932 року з’явилася на світ. Була наймолодшою дитиною у подружжя Теклі Купріянівни і Федора Никоновича Клекоцюків. У сім’ї, окрім неї, ще виховувалося два брати й сестра…

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (6 жовтня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.