Повідомили чи будуть відключати світло на Волині

Енергетики України нині потребують допомоги кожного громадянина. Тому волинян закликають напрочуд відповідально поставитися до прохань влади обмежити споживання енергоресурсів.

Вранці 20 жовтня відбулося засідання ради оборони області, пишуть Волинські новини. Спільно з енергетиками та очільниками РВА обговорили енергетичну ситуацію в регіоні.

«Для забезпечення стабільного електропостачання населенню, просимо:

мешканців області самостійно зменшити використання електроприладів впродовж дня;

міських голів, очільників громад опрацювати питання обмеження вуличного освітлення, електротранспорту, зовнішнього освітлення фасадів тощо;

представників бізнесу зменшити використання електроенергії у ресторанах, кафе, ТРЦ та ін.

Також рекомендуємо керівникам промислових підприємств передбачити можливість нічних змін роботи», – йдеться в повідомленні.

Читати ще: Відомо, як і кому на Волині обмежать споживання електроенергії

Водночас в ОВА наголошують: якщо цих обмежень буде недостатньо, то «Волиньобленерго» буде вводити примусове відключення електроенергії.

«Волиняни та жителі області, звертаюся до усіх з наполегливим проханням обмежити споживання електроенергії впродовж сьогодні та завтра. Ворог цілеспрямовано атакує українську енергосистему. Закликаю усіх об’єднатись та спільно допомогти «Укренерго» відновити роботу мереж. Це вимушений крок, щоб система працювала збалансовано.

20 та 21 жовтня по всій Україні будуть застосовані примусові заходи обмеження. В першу чергу це промислові споживачі. Це стосується вуличного та внутрішнього освітлення, підсвітки прилавків та стендів, LED-екранів, телевізорів, великогабаритних та будівельних приладів.

Усіх мешканців області також прошу обмежити споживання електрики з 7:00 до 22:00. Електрообігрівачі, електроплити, пральні машини, мікрохвильовки, електрочайники, роутери: за можливості вимкніть із розеток ці прилади.

Заздалегідь подбайте про заряджені телефони, павербанки, запас води, ліхтарики і батарейки до них.

Повідомте про це всім, хто не користується соцмережами, щоб вони теж були готові. Сьогодні багато чого залежить від кожного з нас», – наголосив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.