В Любомлі запрацював ще один Пункт Незламності

15 грудня 2022 року в місті Любомль Ковельського району, по вул. Дружби, 34 при Українській церкві християн віри Євангельської «Ковчег»,  розпочав роботу ще один Пункт Незламності, подомляє Ковельська РВА.

Начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, разом з заступником Волинської обласної військової адміністрації Олександром Троханенком, який перебував з робочим візитом у Ковельському районі  та Любомльським міським головою Романом Ющуком,   оглянули Пункт Незламності в якому одночасно може перебувати більше ста осіб. Графік роботи пункту з 08.00 до 13.00 год. та з 17.00 до 22.00 год., а у разі тривалого відключення електроенергії – цілодобово.

В Пункті Незламності є все необхідне задля забезпечення першочергових потреб людей. Зокрема, можна зарядити гаджети, зігрітися, випити чаю чи кави, а також просто перебути відсутність світла й тепла.

Також, керівник релігійної організації Валерій Юрчук показав представникам влади склади з запасами  продуктів харчування тривалого зберігання, з яких вони формують продуктові набори для внутрішньопереміщених осіб, ЗСУ, а також місцевих малозабезпечених сімей.

За активну життєву позицію, гуманізм, небайдужість, благодійну діяльність, надання соціальної підтримки нужденним та співпрацю з міською радою, Любомльський міський голова  Роман Ющук  відзначив Подякою керівника церкви Української  церкви християн віри Євангельської «Ковчег».