Погляд у рік, що минає

Добігає кінця 2022 рік — без сумніву, з усіх прожитих у новітній історії нашої держави — найважчий, адже пройшов він під гуркіт війни, яка принесла горе, розруху, сльози від втрат рідних і близьких, які не повернулися з фронту. На жаль, шістнадцять наших Героїв-земляків, які захищали рідну землю від ворога, полинули на небеса, назавжди лишивши по собі світлу пам’ять.

За ці десять воєнних місяців кожен з нас певним чином став волонтером, намагаючись, хто як може, підтримати військо. Благодійні ярмарки, лотереї, концерти, спортивні змагання, звичайний збір коштів — яких тільки заходів не організовували наші люди, аби допомогти українським воїнам!

Разом з тим, хай не в повному обсязі, та все ж продовжували функціонувати ключові галузі життєдіяльності краю. Потроху «ожив» ремонт доріг, у деяких навчальних закладах діти сіли за парти у прямому розумінні цього слова, успішно працювала й розвивалася у матеріально-технічному плані медицина…

Про найбільш пам’ятні події 2022 року читайте у сьогоднішньому, передноворічному номері газети «Наше життя» (29 грудня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.

Також у номері — сторінка пам’яті присвячена нашим землякам, які полягли на фронтах війни, та календар на 2023 рік!