Кубок президента СК «Нива» здобув «Легіон Бора»

Сьогодні на Любомльщині відбувся благодійний турнір на Кубок президента СК «Нива» з міні-футболу. Поборотися за трофей зголосилися десять команд, які на першому етапі змагалися за коловою системою у двох групах, по дві кращі з кожної виходили до півфіналу.

Перша група грала на майданчику селища Головне. Тут за вихід до наступного етапу боролися дві місцеві команди — СК «Головно» та «Головно U-18», «Легіон Бора» (Любомль), «Нива U -18» (Згорани), «Смідинські вовки»

У другій групі на майдачнику біля Любомльського ліцею № 2 змагалися: згоранські «Нива», СК «Літос» і «Байрактар», любомльський  «Ветеран» та «Любомль U-16».

У півфіналі «Легіон Бора» переміг «Байрактар» 2:1, а «Ветеран» виграв у «Смідинських вовків» 5:1. У матчі за третє місце «Байрактар» переграв «Смідинських вовків» 3:2, а у вирішальній зустрічі «Легіон Бора» переміг команду «Ветеран» 2:1.

Окрім переможців і призерів турніру, було відзначено кращих у різних номінаціях. Загалом на потреби ЗСУ під час турніру було зібрано понад 10 тисяч гривень.

Подробиці читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ 26 січня 2023 року.

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.