Правоохоронці затримали організатора, який переправляв чоловіків до Білорусі
Викрили злочинну схему співробітники управління міграційної поліції ГУНП разом з ОРВ 6 Волинського прикордонного загону, за участі слідчих Ковельського РУП та за процесуального керівництва Ковельської прокуратури.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Спритник зі спільником підшукали двох чоловіків призовного віку та за гроші запропонували переправити їх в сусідню білорусь.
Незаконну оборудку задокументували наші поліцейські.
24 травня, уночі, на автодорозі М-07, правоохоронці зупинили легковик, яким організатор перевозив двох військовозобов’язаних. Автомобіль та інші речові докази вилучено. Порушника затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Слідчі, за процесуального керівництва прокуратури, повідомили фігуранту, 1992 року народження, про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального Кодексу України. Сьогодні суд обиратиме запобіжний захід.
До слова, винагорода за незаконне переправлення становила 5 тисяч доларів з кожного.
Досудове слідство триває.