Трапилося цими днями: інформує відділ поліції

У період з 29 червня по 6 липня до Любомльського відділу поліції надійшло 95 звернень громадян. З них 54 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та по 7 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень 1 крадіжка, 2 факти надання пропозиції службовій особі неправомірної вигоди, 2 факти пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, 1 шахрайство та 1 факт підроблення документів та ін.

Упродовж тижня на дорогах району трапилась 4 дорожньо-транспортних пригоди без потерпілих, працівники відділу поліції виявили 8 фактів керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 94). За цей же період працівники груп реагування патрульної поліції виявили 111 порушень ПДР (з початку року 3385).

Також поліцейські зафіксували 7 випадків перебування осіб у громадських місцях напідпитку, у 4 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях, та 7 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб. Також задокументовано 6 випадків вчинення насильства в сім’ї та 3 випадки дрібного хуліганства.