Ні грошей, ні бензину

До Любомльського відділу поліції надійшла письмова заява від 24-річного жителя Любомля про те, що невідомі особи через інтернет-сайт «OLX», шахрайським шляхом, під приводом продажу пального (бензин А95), заволоділа коштами в сумі 8400 грн., які заявник перерахував на мобільний номер.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за ст. 190 КК України (шахрайство). Триває досудове слідство. Всього з початку року на території району зафіксовано 46 випадків вчинення шахрайських дій, в основному через мережу інтернет. Як правило довірливі громадяни перераховують завдаток за отримання товару та як наслідок не отримують ні товару ні грошей. Любомльчани, якщо ви знайшли товар за значно нижчою ціною в Інтернеті, а продавець вимагає повну оплату товару на картку чи передоплату, при цьому не хоче вам показати товар чи зустрітися з вами особисто, будьте обачні. Краще купіть товар в іншому місці, але після особистого його огляду «з рук у руки» чи використовуйте послугу накладеного платежу.

Загалом у період з 6 по 13 липня до Любомльського відділу поліції надійшло 95 звернень громадян. З них 48 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та по 11 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень 2 крадіжки, 2 факти надання пропозиції службовій особі неправомірної вигоди, 1 факт пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, 1 шахрайство та 1 злочин у сфері довкілля.

Упродовж тижня на дорогах району трапилась 2 ДТП, виявлено 3 факти керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 97 ), 130 порушень Правил дорожнього руху (з початку року 3515).

Також поліцейські зафіксували 11 випадків перебування осіб, у громадських місцях напідпитку, у 3 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях, та 7 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб.